Opinie

Sylwia

To poniżej to fotka nas się jogujących się.
Kamila świetnie złapała perspektywę, widoki i co ważne tych co chcieli i nie chcieli być widoczni. Zawsze pokazuje tylko dopieszczone i dopracowane zdjęcie i to takie jest. Zawsze w pełni zaangażowana w to co robi. Szczerze Kamilę polecam

Sylwia i Rafał

POLECAMY każdemu skorzystanie z sesji z Kamilą Grabowską. Nie będziemy się rozpisywać dlaczego, wystarczy obejrzeć galerię ze zdjęciami:):) Przyjemna atmosfera w czasie sesji, a efekt końcowy... piękne zdjęcia!

Paulina i Piotr

Chcielibyśmy ze swojej strony podziękować za przepiękne zdjęcia, które stały się idealną pamiątką z tak ważnego wydarzenia, jakim był dla nas ślub.
Reportaż z wesela przypomina nam wspaniałą zabawę, a zdjęcia z pleneru zapierają dech w piersi,a co najważniejsze, nie tylko nam, ale również naszym rodzinom i przyjaciołom.
Dziękujemy z całego serduszka:)
Pozdrawiamy, Woźniaki:)

Paula

Swoim czujnym okiem potrafi dostrzec wszystkie zalety człowieka i wydobyć z niego najszczerszy uśmiech w życiu i uwiecznić go na zdjęciu.
Kocha to co robi i pokazuje, że wkłada w fotografię całe serce.

Monika i Łukasz

Jesteśmy pełni zachwytu dla zaangażowania i profesjonalizmu autorki naszego ślubnego reportażu. Kamila jak nikt inny potrafi uchwycić to co najbardziej ulotne,czyli emocje. Nasze wspomnienia z tego wyjątkowego dnia zamknięte w fotografiach jej autorstwa ożywają za każdym razem gdy je oglądamy i jestem przekonana, że z upływem lat to się nie zmieni. Z czystym sumieniem możemy polecić Kamilę osobom, które boją się obiektywu- więź jaką buduje z para młodą procentuje w czasie sesji, która dzięki temu nie ma charakteru wymuszonego pozowania, a jest świetną zabawą!

Marta i Tomek

Nie jesteśmy w stanie w kilku słowach przedstawić, jak ogromny talent kryje się w tej niewielkiej osóbce. Udało nam się wstrzelić w dosłownie jedyny wolny termin jakim dysponowała nasza Pani Fotograf. Kamila uwielbia swoją pracę, na każdym kroku widać Jej pasje i zaangażowanie, po prostu kocha to co robi. Niczym wulkan energii pracuje do upadłego (nasza sesja plenerowa trwała do północy!) potrafi w każdym z nas uchwycić "to coś", wynaleźć odpowiednie miejsce do idealnego ujęcia, a przy tym jest przesympatyczna, przemiła a swoim uśmiechem bez problemu zaraża innych. Zdjęcia które wyczarowała można oglądać ciągle od nowa i na pewno zostaną najpiękniejszą pamiątką po Naszym Dniu.
Pracowitość, doświadczenie, niebanalność (udało się nam zrobić sesję plenerową za granicą) i przede wszystkim ogromny talent to w 100% Kamila. Polecamy wszystkim!!

Marlena i Mariusz

Kamila to przesympatyczna osoba! po prawie całym dniu i nocy robienia zdjęć nadal była uśmiechnięta:) Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, co doskonale widać na pięknych zdjęciach, a przy tym wszystkim tworzy bardzo przyjemną atmosferę do współpracy. Polecam!

Karolina i Sebastian

Dzięki Kamili zatrzymaliśmy przecudowne chwile z najważniejszego dla nas dnia. Pełen profesjonalizm, maaaaasa energii oraz nieustający uśmiech sprawiły, że czuliśmy się w jej obecności świetnie. Z całego serca polecamy Kamilę wszystkim, którzy potrzebują kogoś, kto wie co robi i przede wszystkim co chce osiągnąć. Stawia na dobrą zabawę i dzięki temu jej fotografię są tak niepowtarzalne.

Dziękujemy raz jeszcze i mamy nadzieję do zobaczenia.

Iza K.

Kamila....niesamowity człowiek robiący niesamowite rzeczy. Każdą emocję i chwilę potrafi ująć w pięknym obrazie. Fotografia autorstwa Kamili kryje w sobie dużą pomysłowość i spontaniczność, a dzięki otwartości i sympatycznemu sposobie bycia potrafi zaangażować każdego do współpracy. Polecam
:)
bo na pewno będziesz zadowolony.

Ewelina i Damian

Kamilę polecamy wszystkim znajomym planującym ślub. Jest profesjonalna, pełna energii, zdjęcia są super, podczas sesji czas się nie dłuży. Wykonanie materiału jest śliczne - zdjęcia są super, album bardzo ładny. Pamiątka na resztę życia.

Warto wybrać dobrego fotografa na ślub, aby potem mieć ładne pamiątki w formie zdjęć - Kamila jako fotograf na ślubie to wybór w 150% dobry. Z Kamilą jest świetny kontakt, telefoniczny, mailowy, nie ma problemu z podpisywaniem umowy na odległość. Wybór Kamili jako fotografa to jedno zmartwienie z głowy i gwarancja świetnie wykonanej pracy.

Angela

Panią Kamilę poznałam na Komunii, byłam tam animatorką i z czystym sumieniem polecam tą wesołą, pełną dobrej energii i przesympatyczną Panią! :) W trakcie moich zabaw z dziećmi, Kamila siedziała razem z nami, była naturalna, swobodna. Mimo aparatu, zdjęć, dzieci czuły się bardzo komfortowo :)

Polecam! :)

Agnieszka Cz.

Kamila to osoba godna polecenia, mega utalentowana, profesjonalna, sympatyczna dla każdego. Współpraca z nią to czysta przyjemnosc! A zdjęcia przez nią wykonane.. aj...Bajka! ;)

Agata z Fabryka Ruchu

Polecam Kamilę, ponieważ w stu procentach angażuje się w swoją pracę, co widać po pieknych zdjęciach. Sama Kamila tak sie poświęca swojej pasji, że woli nie spać, zeby tylko klient był zadowolony.

Daria G.

Kamilo Kochana!

Podpisuję się pod każdym słowem! :)
Najważniejsze w życiu aby wyciągać z niego to co najlepsze! Internet jest źródłem różnych rzeczy ale jestem bardzo szczęśliwa, że przyczynił się do takiej znajomości. Uwielbiam zdjęcia, uwielbiam łapanie chwili, właśnie dzięki nim. Dziękuję Ci za uwiecznienie mojej Zojki, mającej wtedy prawie 4 miesiące.
Nie chciałam za specjalnie przygotowywać się do sesji bo najważniejsze było dla mnie miłe spędzenie z Tobą czasu. Dziękuję, że otworzyłaś się na mnie i rozmowa była dzięki temu bardzo wartościowa!

Joanna S.

Najlepszym komentarzem do zdjęć robionych przez Kamilę jest sama nazwa "fotografia uczuć". Dla każdego, kto chce bardziej polubić siebie polecam ...

Aneta S.

Do tej pory się zastanawiam jak w tak drobnej kobietce mieści się tyle pozytywnej energii, że daje radę ogarnąć całą gromadę rozkrzyczanych dzieci.... i dorosłych. Efekty cudne - warto dłużej poczekać na zdjęcia a później cieszyć się latami z przepięknych pamiątek. Polecam, dziękuje i pewnie zobaczymy się jeszcze nie raz!!!!!!

Paulina i Damian

Bardzo trudno jest nam znaleźć słowa, które wyrażałyby Naszą wdzięczność. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego fotografa na naszym ślubie i weselu. Bardzo miło wspominamy współprace z Kamilą, szczególnie sesje w plenerze ;-) . Wprowadziła miłą i luźną atmosferę podczas sesji, w ogóle nie czuliśmy się skrępowani, wręcz przeciwnie była to świetna zabawa. Zdjęcia zostały zrobione w bardzo profesjonalny sposób, wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem. Bez najmniejszego zastanowienia polecamy Kamilę wszystkim szukającym dobrego fotografa. I już nie możemy się doczekać ponownej współpracy z Kamilą kiedy będzie uwieczniała kolejny najważniejszy moment w Naszym życiu:)

Marta

Dziękuję za wygraną, ogromne wyróżnienie i niesamowite przeżycie. Sesja w której miałam zaszczyt uczestniczyć ma dla mnie ogromną wartość ze względów osobistych. Dzięki Kamili posiadam niesamowitą pamiątkę w postaci zdjęć i nie tylko. Kamila to przesympatyczna osoba, która z pasją i zaangażowaniem oddaje się swoje pracy i służy innym. Warto też zauważyć, że posiada ogromny talent i wyczucie, bez którego osiągnięcie tak oszałamiającego efektu byłoby niemożliwe…

Kamila urzeczywistnia to, co pozornie wydaje się nierealne… Przed sesją pojawiły się co prawda drobne problemy. Obie z Kamilą miałyśmy wątpliwości, ale żadna z nas się do nich oczywiście nie przyznawała. Jak można zauważyć na zdjęciach wszystko ostatecznie się udało. Kamila się nie poddała, wręcz przeciwnie wykrzesała z siebie 300 %, nie tylko jako Pani fotograf, ale również jako osoba. Zrobiła wszystko, abym na sesji czuła się wspaniale. I tak też się czułam: zaopiekowana do granic możliwości za co jestem bardzo wdzięczna.

Reasumując:
Ja mam już swojego fotografa, a Ty? Jeśli się wahasz obejrzyj prace Kamili a wątpliwości natychmiast zniknął. Kamila : Raz jeszcze dziękuję za wszystko… za to co było i co mam nadzieję będzie

Ania i Hubert

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wykonanej sesji jak i efektami końcowymi. Zdjęcia są piękne i będą pamiątką do końca życia. Bardzo miło i z uśmiechem wspominamy dzień sesji. Profesjonalizm na 200%. Serdecznie polecamy

Justyna, Krzysiek i Jula

Spotkanie z Kamilą zupełnie przypadkowe - kilka podpatrzonych na facebooku zdjęć u znajomych skłoniły do kontaktu na kilka dni przed chrztem niuni :) Oczywiście byłam prawie pewna, że nie będzie wolnego terminu ale okazało się, że jednak był :) Ucieszyło mnie to ogromnie bo zdjęcia, które widziałam u znajomych są świetne :) Nie zastanawiając się wcale zarezerwowałam termin, dogadałyśmy szczegóły i oto efekt naszej współpracy :) Zdjęcia są śliczne, Kamila ma "świetne oko" bo uchwycić minki naszej Julci to nie małe wyzwanie... Przez 5 miesięcy ciągle pstrykamy zdjęcia i nie jest łatwo "wyczuć chwilę" a Kamili udało się to w przeciągu kilku godzin.....

Kamila, dziękujemy za rewelacyjne zdjęcia, które będą pamiątką dla nas i naszej pociechy na całe życie :)... i z niecierpliwością czekamy na kolejną sesję.

Mateusz i Natalia

Czasami warto wziąć udział w konkursie, tym bardziej gdzie nagrodą może być coś więcej niż przedmiot, może być to wspaniała pamiątka, zamknięta chwila, której nie ruszy ząb czasu… mogą nią być także wspaniałe doświadczenia oraz nowo poznani ludzie żyjący tym co robią, pełni energii i zapału by uszczęśliwić innych. Taką właśnie nagrodą była sesja z wizażem od Kamili i Joasi. Była to nasze pierwsza tego typu profesjonalna sesja fotograficzna, żadne z nas nie miało wcześniej do czynienia z rolą modela. Oczywiście dlatego przed samą sesją mieliśmy milion pytań, w co się ubrać, co zabrać, gdzie zrobić tą sesję i tak dalej, i tak dalej…

Wszystkie niepewności jednak prysły jak bańka mydlana w momencie pierwszego kadru. Kamila perfekcyjnie potrafi rozładować tremę, czuliśmy się przy niej jakby robiono nam wcześniej tysiące takich sesji, podpowiada, rozwesela, ma świetne pomysły, potrafi współgrać ze wszystkim co ją otacza, tak żeby zdjęcie było niesamowite, żeby fotografia miała swoją duszę… świetne kadry, obiektyw w oku, i nie kończące się pomysły oraz siły to cechuję najlepszego fotografa którym bez wątpienia jest Kamila! Dziękujemy bardzo za wspaniałą atmosferę, niezapomniane chwile, pamiątki do końca życia. Mam nadzieję że to nie będzie nasza ostatnia wspólna praca i jeszcze się zobaczymy, bo na pewno skorzystamy z Twoich usług.

Nie sposób też podziękować też Joasi za wspaniały wizaż oraz asystę, bez Niej na pewno nie wyszło by to tak jak można zobaczyć wyżej. Z całą pewnością możemy polecić Te dwie wspaniałe kobiety aby powierzyć im siebie, bo naprawdę potrafią działać cuda.

Katarzyna, Piotr i Helenka

Bardzo dziękujemy za uwiecznienie tych wyjątkowych chwil obiektywem Kamili. Zdjęcia są cudne, Kamila potrafi stworzyć otwartą i ciepłą atmosferę, nawet dla kogoś kto robi sobie sesję pierwszy raz :))

Polecamy serdecznie, by z Kamilą uchwycić te najważniejsze w życiu chwile...

Katarzyna

Przemiła, serdeczna, przeurocza, cierpliwa, niesamowicie skrupulatna, ekstremalnie kreatywna. Współpraca z Nią jest bezstresowa, pełna przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Potrafi rozśmieszyć do łez swoimi pomysłami, a sesja zdjęciowa to nie żadna mordęga, a fantastyczne, cudowne przeżycie.

Droga Kamilo, chcę Ci powiedzieć DZIĘKUJĘ !
Tak najprościej, bo trudno mi ująć słowami to, co czułam i czuję, patrząc na zdjęcia zrobione Twoją ręką. Sprawiłaś, że znów poczułam się jak dziecko…. szczęśliwa, radosna. Jesteś niesamowitą, pełną energii osobą. Ciebie nie da się nie lubić, tak jak i nie da się przejść obojętnie obok Twoich zdjęć. One są…. zaczarowane, mają magiczny klimat i to coś, co z miejsca dojrzałam na Twojej stronie- tę naturalność, której można się dopatrzeć w oczach fotografowanych przez Ciebie ludzi. Ty ją z nich wydobywasz.. . Bawiłam się niesamowicie, zdjęcia są niesamowite i Ty też jesteś niesamowita! Jestem bogatsza o kolejne niezapomniane wspomnienia i pakiet cudownych fotografii. Do zobaczenia. Dziękuję!.

Ola i Czarek

Zdjęcia są cudowne!! Współpraca z Kamilą to czysta przyjemność - połączenie profesjonalizmu i pozytywnej energii, którą potrafi zarazić wszystkich. Efekty były dla nas ogromnym szokiem, gdyż nie spodziewaliśmy się tak cudownych fotografii! :) Wszystko otrzymaliśmy jeszcze na długo przed wyznaczonym terminem.

Polecamy bardzo, ale to bardzo naszą wspaniałą Panią fotograf, widać że w swoje pracę wkłada całe serce, i jest w tym wszystkim naprawdę wspaniała. Jesteśmy pewni że sami, jeszcze nie raz będziemy mieli okazję razem współpracować :)

Joanna i Daniel

Efekt pracy Kamili przerósł nasze oczekiwania! Rodzina i przyjaciele byli zachwyceni fotografiami i gratulowali wyboru fotografa. Zdjęcia dokładnie oddają klimat i podkreślają charakter tamtego dnia zarówno w czasie przygotowań, ceremonii jak i samego wesela. Kamila ma oko do ciekawych niebanalnych kadrów i w weselnym szaleństwie potrafi znaleźć i "ustrzelić" te najważniejsze chwile i momenty.

Gorąco polecamy Kamilę bo posiada wszystko co powinien mieć dobry fotograf: talent i pasja wsparte profesjonalnym sprzętem i doskonałym warsztatem. DZIĘKUJEMY!

Iwona i Artur

Pierwsze słowo jakie nasuwa się nam na myśl to PROFESJONALIZM w najlepszym wydaniu. Współpraca z Kamilą była prawdziwą przyjemnością! Zdjęcia kryją w sobie wiele nietuzinkowych ujęć w pięknej oprawie graficznej. Dyskretne wykonywanie pracy, uśmiech i zaangażowanie sprawiły, że obecność Kamili w ogóle nie krępowała Gości. Również sesja w plenerze jest godna pochwały. Pomijając wspaniałą pogodę, którą udało nam się złapać pod koniec września, to reszta sukcesu to praca Kamili- pomysły na miejsca, pozy itd.

Szczerze polecamy jej usługi wszystkim, którzy cenią sobie jakość, pomysłowość, wysoki poziom współpracy, zaangażowanie oraz oczekują wyjątkowych fotografii z uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego.

Aga

Będę bardzo wspominać tę sesję....przypadła dokładnie w dzień pierwszych urodzin naszego synka i dzień po 4 urodzinach córki;) Okazja do świętowania podwójna, a do tego ciepły przedświąteczny czas. Troszkę bałam się jak ogarniemy te nasze łobuzy...zupełnie niepotrzebnie. Sesja przebiegła sprawnie, Kamila była bardzo cierpliwa i korzystała z każdego, naprawdę KAŻDEGO momentu na dobrą fotkę! Dzieciaki zadowolone, rodzice też...dziękujemy i polecamy przesympatyczną Panią fotograf;)

Edyta i Adam

Gdy zapadła decyzja o ślubie, jedno czego byłam pewna to to, że nie chcę filmu tylko zdjęcia. Spośród kilku fotografów jakich wybraliśmy, decyzja jednogłośnie padła na Kamilę. Już na samym początku spotkania wiedzieliśmy, że to ona musi u nas być. Energia, entuzjazm i uśmiech - pierwsze słowa jakie przychodzą od razu na myśl odnośnie jej osoby. Pełna pomysłów i chętna do zrealizowania wszelkich propozycji z naszej strony.

Współpraca z Kamilą jest jak robienie zdjęć z koleżanką, potrafi zadbać o przyjazną atmosferę oraz trafnie dobiera charakter zdjęć do osób. W pozornie zwykłym miejscu potrafi znaleźć potencjał i w pełni go wykorzystać - dzięki temu teraz mamy uchwycone piękne chwile z najważniejszego dnia w naszym życiu. Była wszędzie by uwiecznić najlepsze momenty, nie zważając na łokcie bawiących się gości ;)

Kamila to mała osóbka warta jak największego polecenia :)

Kornelia i Kamil

Szczerze, to oboje nie przepadaliśmy za zdjęciami i aparat raczej leżał zakurzony w naszej szufladzie. Ale Kamila nas z tego wyleczyła :) Pokazała, że możemy nawet ładnie wyglądać na zdjęciach.

Kamili zdjęcia są zjawiskowe. Potrafi wydobyć piękno z małego szczegółu. Widać, że robi to co kocha. Talent to nie wszystko czym nas Kamila zauroczyła. Energia, nieprzemijający uśmiech na twarzy, mnóstwo pomysłów, to cechy charakteru dzięki którym wzbudza sympatie wszystkich wokół. Dziękujemy serdecznie za wspaniałe zdjęcia. Będziemy polecać usługi Kamili, a także sami mamy nadzieje na kolejną okazje do współpracy.

Honorata i Marek

Jakiś czas temu, gdy rozpoczęliśmy przygotowania do ślubu szukaliśmy odpowiedniego fotografa. Na rynku jest trochę fotografów, ale gdy natrafiłam na stronę Kamili Grabowskiej zauważyłam, że jej zdjęcia mają magie. A gdy mogłam już osobiście poznać Kamile okazało się, że jest strasznie pozytywnie zakręconą osobą z pasją. Jej charakter i nastawienia do świata plus ogromny talent daje wspaniałe zdjęcia. Nie wiem, dlaczego ale wydaje mi się, że Kamila potrafi czytać w myślach.

Powierzyliśmy jej robienie zdjęć, wybranie tych najlepszych i stworzenie albumu to, co przygotowała przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Stworzyła coś wspaniałego, co zostanie z nami całe życie. Dziękujemy.

Basia i Małgosia

Kamila, to fotograf który potrafi rozbroić nieśmiałą osobę, którą była moja mała modelka Gosia. Bałam się że nie poradzi sobie ale po paru ujęciach wszystko się zmieniło i pozowała! I nawet nie patrzyła czy jestem gdzieś w pobliżu. Zdjęcia wyszły prześliczne, sama często oglądam. A Małgosia jest nimi zachwycona i obiecałyśmy "cioci" Kamili że na komunii Małgosi też będzie obecna. Także dziękujemy z całego serduszka za wyrozumiałość i cierpliwość i mile spędzony czas....

Małgosia

Wyjątkowa sesja, wyjątkowy stan, wyjątkowe zdjęcia. Zdecydowałam się na tą sesję, bo miałam pełne zaufanie do mojej Pani Fotograf. Ciąża to wyjątkowy stan, który tak szybko mija, chciałam uwiecznić ten czas na papierze. Teraz oglądając te zdjęcia uśmiecham się sama do siebie i mruczę pod nosem: ”Warto było”.

Olga

Kamila zrobiła dla mnie coś, o czym zawsze marzyłam. Wyszłam dobrze na zdjęciach! Co więcej, wyczarowała dla mnie i mojego Mateusza wspaniałe, uczuciowe fotografie z naszej drugiej rocznicy. Często do nich wracam. Mam zresztą wrażenie, że dzięki nim jesteśmy ze sobą jeszcze bliżej - dla swojego Faceta postanowiłam uśmiechnąć się i stanąć po drugiej stronie obiektywu przy Jego boku... Kami - ode mnie krótkie, proste DZIĘKUJĘ!"

Ania

To była szalona sesja, na rowerze pędziłam w długiej spódnicy - bałam się, że kawałek materiału wetnie mi się w łańcuch. W zwykłym miejscu niezwykłe wrażenia. To wszystko dzięki Kamili - ona dodała barw i magi zdjęciom. W trakcie sesji czułam się tak wyjątkowo i niepowtarzalnie. Zaczarowała mnie, mogłabym bez końca pozować dla tak niesamowitej fotografki :) Zdjęcie to pokazuję 100 % kobiecości...cudne...

Gosia i Rafał

Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniałe zdjęcia. Wszystko jest zrobione tak jak sobie życzyliśmy idealny album, świetnie ujęte zdjęcia i wspaniała atmosfera. Mam nadzieje, że to nie było nasze ostatnie spotkanie a wręcz przeciwnie będzie ich o wiele wiele więcej !

Marzena i Sławek

Jak najbardziej POLECAMY!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni:-) W pełni profesjonalne podejście do tematu..Pięęęękne zdjęcia, wszystko dopięte na ostatni guzik. Terminowo i rzetelnie. Bardzo dziękujemy oraz będziemy polecać usługi Kamili wszem i wobec:-)

Magdalena Biardzka

Są takie chwile w życiu, gdzie najważniejsze są ich poszczególne elementy, które później składają się w jedna całość, a Kamila dzięki swoim zdjęciom zatrzymuje w nich indywidualność Piękna i Romantyczności.

Monika

Kamila jest fotografem, który towarzyszy nam już od wielu lat. Ja i moja rodzina znajduje się już nie na jednym pliku w Jej komputerze, a zdjęcia Jej autorstwa w naszych albumach. Spisuje się doskonale zarówno jako fotograf ślubny czy też fotograf okrągłych brzuszków przyszłych mam a także ich pociech Świetnie współpracuje z małymi dziećmi, które doskonale czują się w Jej towarzystwie i przepięknie wychodzą na zdjęciach. Jej fotografia to fotografia profesjonalna, która zatrzymuje w kadrze jakże ulotne i piękne chwile.

Szymon Wawryniuk

W swojej pracy spotykam wielu ciekawych ludzi. Dzięki niej miałem również przyjemność poznać Kamilę - niewielka osobę z ogromna pasja w oku, którą potrafi zaczarować każde zdjęcie, każde ujęcie...jest zawsze tam gdzie się coś dzieje :-) (nie tylko przy barze:) ) I z tego miejsca serdecznie dziękuję za wszystkie zdjęcia ;-) mam nadzieję że spotykamy się jeszcze nie jeden raz.
Polecam!!!

Małgorzata Z.

Zdjęcia bardzo mi się podobają, są pełne ekspresji, bardzo oddają córki naturę - na czym mi zależało - bo móc jej to kiedyś pokazać, jaka była szalona :)
Cieszę się, że skorzystałam z Pani usług. Dziękuję raz jeszcze.

Joasia, Jacek i Lilka

"Fotografia uczuć" - to motto doskonale obrazuje, to co czyni z obiektywem Kamila. Tak naprawdę, nie fotografuje ona ani ludzi, ani krajobrazów, tylko uczucia i emocje. Jesteśmy zachwyceni rezultatem sesji rodzinnej w Ogrodach Biblioteki w Warszawie. Kamilo, serdecznie dziękujemy i polecamy każdemu, kto chce mieć piękne i profesjonalne zdjęcia."

Alek, Ania i Ksawery

Bardzo elegancka okładka i super pomysł z nadrukiem na płycie! Dzięki! Zdjęcia super, profesjonalne kadrowanie, ciekawe pomysły na ustawienia, wyczucie odpowiedniej chwili, gestu czy miny!

Ola

Witam, polecam bardzo gorąco Kamile ;) ! Bardzo sympatyczna i przyjemna dziewczyna - przez przypadek byłam na jej sesji i bardzo mi się podobał przebieg sesji i zdjęcia, które okazały się rewelacyjne :) Na pewno skorzystam przy najbliższej okazji z jej usług!

Michał, Kasia, Adam i Baster

Chcielibyśmy podziękować za zrobienie przepięknych zdjęć, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość. Oglądamy zdjęcia Michała już któryś raz z kolei i za każdym razem zachwycają tak samo. Ze zwykłej chwili stworzone jest dzieło artystyczne.Kamila to prawdziwa profesjonalistka z pasją. Ale przede wszystkim wspaniała "osóbka" ciepła, miła i z poczuciem humoru. Bardzo szybko nawiązała kontakt nie tylko z naszym synkiem ale również z psiakiem.

Pomysłowo poradziła sobie z kaprysami Michała a także z bardzo ruchliwym psem. Polecam sesje w plenerze u Kamili Grabowskiej to wspaniałą zabawa plus profesjonalny efekt. Bardzo Tobie Kamilo dziękujemy za wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Monika

Praca z Kamilą to ...właściwie nie praca a prawdziwa przyjemność:) Jest profesjonalistką w każdym aspekcie- dostrzega bowiem w modelce człowieka, służy pomocną radą i dobrym słowem, na sesjach tworzy wyjątkowy klimat współpracy oparty o zrozumienie i kreatywną wizję przyszłych zdjęć. Nim się człowiek zorientuje- już ma zdjęcie sesji zrobione właśnie przez Nią:)

Wiola i Andrzej

Polecamy wszystkim rodzicom sesje zdjęciowe swoich pociech u Kamili :) Jej przyjazne podejście do dzieci na pewno sprawi ze wasza pociecha nie będzie się wstydziła ani chwilkę a zrobione zdjęcia zostaną niezapomniana pamiątką na całe życie !

Kasia

Polecam wszystkim super fotografkę Kamile!) poznałam ja przypadkiem szperając po internecie i zaczęło się od dziecięcego konkursu a skończyło się na świetniej sesji zdjęciowej, którą zrobiła mi Kamila. Ponad 1,5h bawiłyśmy się z aparatem pozując i robiąc śmieszne minki a gdy otrzymałam zrobione foteczki na płycie nie mogłam się na nie napatrzeć)! Na pewno nie jest to moja ostatnia sesja z Kamila !!

Polecam każdemu kto szuka ambitnego i zdolnego fotografa)

Wiola

Sesja zatrzymała piękne chwile z życia naszego synka. Choć na początku nasz gwiazdor nie bardzo chciał współpracować to życzliwe i pełne energii podejście Cioci Kamili bardzo pomogło w pomyślnym jej ukończeniu. Synek chętnie pozował, uśmiechał się, wytrzymywał przebieranki i zmiany pozycji.

Ciocia Kamila nie tracąc dobrego humoru którym zaraziła nas wszystkich sprawiła, że sesja stała się niezapomnianym i pięknym przeżyciem. Teraz kiedy oglądam zdjęcia uśmiecham się jak pięknie udało się zatrzymać te niezapomniane uśmiechy synka.

Edyta

Ze stronką Kamilki zetknęłam się zupełnie przez przypadek ;), zostałam zaproszona przez znajomą do wzięcia udziału w konkursie na Dziecięcą Sesję zdjęciową, wystarczyło tylko wykonać kilka kliknięć, no i oczywiście przesłać zdjęcie maluszka, więc pomyślałam, że jest to fajna sprawa i potraktowałam to jako dobrą zabawę. Po ogłoszeniu wyników okazało się że synek Eryk został wyróżniony i będzie sesja z 50% zniżką. Uwielbiam fotografie małych szkrabów dlatego bardzo ucieszyła Nas ta wiadomość !!!

Sesja Eryczka odbyła się na Sali Zabaw więc zarówno Eryk jak i Kamila mieli świetne pole do popisu, oboje zabawiali się doskonale pływając w piłeczkach lub skacząc na trampolinie, super niezapomniane wspomnienia ;) Po tak wspaniałych zabawach z "ciocią Kamilką" synek usnął momentalnie wieczorkiem :)

Jej idealny kontakt z dziećmi, uśmiech nie "schodzący" z twarzy i ciepło jakie od niej bije, zaraża wszystkich dookoła swoim optymizmem to wszystko sprawia że jest wyjątkowa, niezastąpiona, dla Nas perfekcyjna !!! Kamilka Życzymy Tobie całą rodzinką samych sukcesów, nowych pomysłów, samozaparcia w realizowaniu ich i nigdy, przenigdy się nie zmieniaj, jesteś Najlepsza :)

Olga i Mateusz

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jak uczcić Waszą rocznicę - wybierzcie sesję zdjęciową! Wpadłam na to i po cichu wszystko umówiłam z Kamilą, a efekt jest BEZBŁĘDNY, PIORUNUJĄCY i NAJWSPANIALSZY, jaki mogliśmy sobie wymarzyć!

Nieważne, czy mija Wasz pierwszy miesiąc, rok czy piętnasto-, a może i pięćdziesięciolecie - Kamila sprawi, że będziecie mieć niezniszczalną pamiątkę Waszej miłości. Chętnie wracamy do każdej wspólnej chwili, a te uchwycone prawdziwie kobiecym, spostrzegawczym okiem Kamili są dla nas wyjątkową radością :) Sesja z tą Artystką to ogromna przyjemność. Gorąco, gorąco polecamy, i przede wszystkim DZIĘKUJEMY za to, że dzięki Tobie ten wyjątkowy dzień jest utrwalony w tak piękny sposób!

Klasa IIID

Już od początku naszej studniówki Kamila znajdowała się wszędzie tam, gdzie była potrzebna. W czasie sesji zdjęciowej wykazała się ogromną pomysłowością przy ustawianiu nas do zdjęć, ale również elastycznością w stosunku do naszych zachcianek. Doskonale wyczuła, czego oczekujemy i zaowocowało to wspaniałymi zdjęciami, z których każdy z nas jest zadowolony. Ponadto zdjęcia obrobione przez Kamilę na różne sposoby są niezwykle różnorodne i cieszą oko wszystkich uczestników balu studniówkowego.

Jeszcze raz dziękujemy i zdecydowanie polecamy Kamilę wszystkim, którzy się wahają.

Klasa IV TK

Zdjęcia są najważniejsza pamiątką ,która wywołuje emocje i wspomnienia. Właśnie to i wiele więcej ukazała Kamila w naszych zdjęciach studniówkowych. Przy profesjonalnym wykonaniu widać zaangażowanie i pasję w tym co robi. Na zdjęciach uchwyciła wszystkie najważniejsze dla nas momenty. Współpraca była niezwykle satysfakcjonując. Jest otwarta na pełna swobodę i naturalność przy wspaniałej zabawie przed obiektywem. Kamila jest niezwykle utalentowana i posiada wiele pomysłów które są widoczne na zdjęciach.

Jeszcze raz dziękujemy i polecamy !

Dorota i Marek

Współpraca z Kamilą to czysta przyjemność! Ofertę Kamili znaleźliśmy w internecie. Po kilku wymianach mailowych Kamila zaprosiła mnie na spotkanie. Odbyło się ono w moim mieście Lublinie, w baaardzo przyjaznej atmosferze. Kamila to młoda, otwarta i pełna optymizmu osoba, a przy tym robiąca świetne zdjęcia. Od razu wiedziałam że zdecyduję się na jej ofertę.

Podczas sesji czuliśmy się bardzo swobodnie, zwłaszcza że nie jesteśmy dobrymi modelami. A efekt zaskoczył nas ogromnie, oczywiście pozytywnie. Zdjęcia cudowne, pięknie uchwycone momenty no i ta rewelacyjna atmosfera. Kacper jest już z nami a my dalej z nostalgią wracamy do naszych zdjęć kiedy był jeszcze w brzuszku. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług Kamili.

Monika

Współpraca z Kamilą to pełen profesjonalizm i przede wszystkim czysta przyjemność :) Kamila za obiektywem czuje się jak "ryba w wodzie", a fotografowanym przez Nią obiektom ta euforia się udziela, powodując, że sesje są wykonywane w luźnej, nieskrępowanej atmosferze z uśmiechem na twarzy i niejednkrotnie wybuchami gromkiego śmiechu. Efekty te są później widoczne na zdjęciach :)

Najwspanialsze w fotografiach Kamili, jest Jej umiejętność uchwycenia chwili, tego magicznego momentu, który dzięki Niej pozostanie z nami fotografowanymi na zawsze... Kamilo, bardzo Ci dziękuję za wszystkie takie momenty, te pełne nostalgii jak i uśmiechu :)

Wiola, Darek i Kacperek

Pierwsze zdjęcia które zrobiła mi Kamila to była sesja "z brzuszkiem". Na początku nie byłam do tego przekonana ponieważ nie jestem urodzoną modelką i myślałam że taka profesjonalna sesja to nie dla mnie. Okazało się że dzień który spędziłam z Kamilą nie był jakimś ciężkim pozowaniem do zdjęć tylko przemiłym spotkaniem z którego została mi pamiątka w postaci przepięknych zdjęć.

Od narodzin mojego synka Kamila towarzyszy nam od samego początku i pomaga zatrzymać ulotne chwile. Dzięki niej wystarczy wrócić do zdjęć i powspominać pierwsze uśmiechy, zabawę w "superman", śliczną ubrudzoną buzię przy jedzeniu pierwszych posiłków. Oprócz pięknych zdjęć Kamila to wulkan pomysłów, dzięki niej mieliśmy przepiękne kartki świąteczne i prezenty na dzień Babci i Dziadka.

Dziękuje Ci za wszystko :)

Asia, Grześ, Misia i Mareczek

Kiedy braliśmy ślub prawie 6 lat temu, nie szukaliśmy fotografa na siłę. Ktoś nam coś pokazał, ktoś kogoś polecił, bez szału… Dowiedzieliśmy się o Tobie, pomyśleliśmy wtedy że w sumie nic do stracenia nie mamy… Zakochaliśmy się dopiero, jak obejrzeliśmy efekty Twojej ciężkiej pracy Zdjęcia przecudne i uwielbiamy do nich wracać. Z perspektywy czasu niewiele pamięta się z tego dnia, ale zostaje wrażenie… bardzo dobre wrażenie że był obok nas ktoś kto wspierał, pomagał i dodawał otuchy… i uwiecznił wszystkie najważniejsze momenty tego cudownego dnia…

Kiedy urodziła się nasza córka, nie pomyśleliśmy nawet o możliwości skorzystania z Twoich usług w dniu jej Chrztu Świętego i w efekcie nie mamy w zasadzie ani jednej pamiątkowej fotki, dlatego kiedy planowaliśmy Chrzciny synka wiedzieliśmy już o czym, a w zasadzie o kim nie wolno nam zapomnieć.

Na całe szczęście szybkie ogarnięcie tematu pozwoliło nam zarezerwować Cię na ten dzień bez uszczerbku na zdrowiu innych osób polujących na ten sam termin Efekty przerosły nasze oczekiwania. Zdjęcia są REWELACYJNE.
Dodatkowa sesja zdjęciowa również przyniosła nam wiele radości (i oczywiście kolejnych fotek do rodzinnego albumu). Możemy cię zapewnić, że już się od nas nie odczepisz Czy ci się to podoba, czy nie już teraz rezerwujemy Cię na wszystkie ważne dla nas wydarzenia. Dużo okazji przed nami.

Ewa i Maciej

Cóż możemy napisać o naszych zdjęciach ślubnych, których jesteś autorką...
Są przepiękne i wiemy, że wracając do nich teraz czy za kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt (?!:-) lat nigdy Nam się nie znudzą i zawsze będą wywoływać w Nas wiele pięknych wspomnień z tego dnia...:) . Super pomysły na ujęcia, profesjonalna obróbka, wszystko dopracowane do najmniejszego szczegółu - w tym widać prawdziwy kunszt fotografa. Jeszcze raz dziękujemy za cudowne zdjęcia z naszego ślubu.
Serdecznie i z całym przekonaniem polecamy Kamilę!!!

Monika I Daniel

Kamilko Kochana... Od początku naszych przygotowań wiedzieliśmy jedno, że tak jak Ty, nikt inny nie uwieczni jednego z najważniejszych dni w naszym życiu i nie myliliśmy się. Począwszy od sesji narzeczeńskiej skończywszy na plenarze wszystko przebiegało lepiej niż mogło nam sie wydawać. Każde zdjęcie posiada w sobie coś niezwykłego, za każdym razem gdy je oglądamy łezka aż kręci sie w oczku... nikt inny by nie zrobił tego lepiej... Zdjęcia są piękne a wrecz cudowne każdy jest nimi zachwycony a my tym bardziej ponieważ Twoja osoba ani trochę nie krepowała nas podczas fotografowania. Dziękujemy Ci z całego serduszka za wspaniałą współpracę i mamy nadzieje że na tym nie skończymy.

ps. Jesteś warta każdego grzechu:)

Polish Business Club

Kamila Grabowska uratowała w ostatniej chwili siedleckie spotkanie East Business Club przed zapomnieniem. Mimo że Kamila została zaproszona jako gość, aby przedstawić w krótkim wystąpieniu swoją ofertę i własne umiejętności, nieoczekiwanie w kryzysowej sytuacji braku fotografa z którym współpracowałem Kamila już po kilku minutach od mojej prośby i rozpoczęcia spotkania było gotowa do pracy. Stała się głównym fotografem spotkania.

Zdjęcia wykonane przez Kamilę były jedne z lepszych, które widziałem. Perfekcyjnie ujęła na zdjęciach atmosferę i energię towarzyszącą uczestnikom spotkania East Business Club. Od tamtego momentu wiem, że na Kamilę mogę zawsze liczyć w trudnych sytuacjach, a efekt jej pracy został pozytywnie oceniony przez wszystkich zaproszonych gości biorąc pod uwagę liczbę udostępnień galerii w Internecie.

Magdalena i Peter

Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę i przepiękne zdjęcia. Kamila, nie wiemy co Ty w sobie masz ale w czasie zdjęć czuliśmy jakbyśmy znali się od dawna Fotografie są przepiękne, wszyscy nie mogą się napatrzeć! Świetnie uchwycone i pęknie przekazane najlepsze momenty z naszego cudownego dnia. Bardzo gorąco wszystkim polecamy i jeszcze raz dziękujemy!

Karolina

Dziękuję za wspaniałe zdjęcia. Jestem bardzo zadowolona z prezentu od moich siostrzyczek. Fotki są cudne, każde z osobna ma "swoją duszę". Kamila jest cudownym fotografem jak i przesympatycznym człowiekiem, który swoją pracę wykonuję z pasją i niewyobrażalnym zaangażowaniem. Dodam, że jakość zdjęć na najwyższym poziomie, a przy tym bardzo sympatyczna współpraca w czasie sesji w plenerze. Kami jest osobą która ma wielkie wyczucie tego co robi i każdą fotografię zamienia w coś magicznego i niepowtarzalnego. Gorąco polecam!

Beata

Pani Kamila robiła zdjęcia na chrzcie mojego synka i jestem bardzo zadowolona jest to pamiątka na całe życie. Zdjęcia są naprawdę bardzo profesjonalnie wykonane, mój mały synek wygląda jak aniołeczek jestem bardzo zadowolona i każdemu szczerze polecam tym bardziej, że Pani Kamila jest przesympatyczną osobą z którą można dogadać się bez problemu i co do ceny to też jest ok.

Oldtimer Centrum

Kamila Grabowska w czerwcu 2011 r. podjęła się sporządzenia fotoreportażu z Clasic Auto Track Day na lotnisku w Białej Podlaskiej ze szczególnym uwzględnieniem naszego zespołu Oldtimer Centrum Race & Rally Team.

Z powierzonego zadania wywiązała się w sposób terminowy, rzetelny i profesjonalny. Zdjęcia Kamili oddają atmosferę tamtych wydarzeń i są na najwyższym poziomie jakościowym. Polecamy Kamilę Grabowską jako osobę kompetentną w fotoreportażach z różnych uroczystości, które potrzebują wysokiej jakości profesjonalnych zdjęć. Mamy zamiar kontynuować współpracę z Kamilą Grabowską ceniąc jej profesjonalizm i umiejętność dostosowania się do oczekiwań zleceniodawcy.

Justyna i Przemek

Wszyscy myślą, że Kamila jest fotografem :) Dla nas Kamila jest artystką jedyną w swoim rodzaju :)

Jeszcze raz bardzo a to bardzo Dziękujemy za cudowne zdjęcia z naszego ślubu i niepowtarzalnego pleneru :) Pogoda nie była idealna ale nam to nie przeszkadzało w działaniu :) Praca z nią to naprawdę przyjemność i dobra zabawa. Kamila posiada niezwykłe umiejętności uchwycenia wzruszających scen ślubu, dzięki czemu w każdym momencie można powrócić do tego pięknego dnia :) Życzymy każdej Młodej Parze aby miała takiego wspaniałego fotografa :)

Aga i Krzysiek

Zacznę od nas (jeszcze młodych), że nam Twoje zdjęcia naprawdę bardzo się podobają zarówno te w albumie jak i na płytce. Rodzice również są zachwyceni albumami, które od nas otrzymali. Najbardziej jednak superanckie są wszystkie fotki czarno-białe oraz plenerowe na zewnątrz. I oczywiście jeszcze te na schodach gdzie ja leżę:)
Jeśli chodzi o opinię gości weselnych to również są jak najbardziej pozytywne. Dziękujemy bardzo za śliczną pamiątkę z naszej uroczystości:)

Agnieszka i Konrad

W dzień ślubu wszystko przebiegało dla nas tak jak tego chcieliśmy, a nasza Pani fotograf robiła to co do niej należało - pstrykała. Goście i my jako para młoda bardzo chwaliliśmy sobie optymizm z jakim Kamila wykonywała swoja prace, była wszędzie tam gdzie coś się działo.
Nasza Pani fotograf nie krępowała ani nas ani naszych gości. W dzień sesji plenerowej pogoda była rożna i choć baliśmy się o jej przebieg to wszystko poszło dobrze. Uśmiech z naszych twarzy nie znikał a głowa naszej fotografki była pełna przeróżnych pomysłów na zdjęcia.
Zdjęcia to istne dzieła sztuki. Emocje i uczucia zostały złapane i uwiecznione przez filigranowa a zarazem sprytna fotografkę. Długo nie mogliśmy wyjść z pod wrażenia dla fotek które otrzymaliśmy w fantastycznie wyglądającym albumie. Kunszt i profesjonalizm było widać w każdym calu i choć może nie znam się na fotografii to jest to dla mnie mistrzostwo świata. Łatwość nawiązywania kontaktu, optymizm i profesjonalne podejście do pracy to zdecydowanie atuty naszej Pani fotograf, Czy ma wady? ja tego nie wiem :)

Ania i Łukasz

Ślub to wyjątkowe wydarzenie i jedyne w swoim rodzaju. Dzięki Kamili w szczególny sposób można sobie powspominać i wrócić do tamtych chwil. Nie spodziewaliśmy się spotkać tak profesjonalnej i życzliwej osoby. Dla Niej liczył się każdy nasz pomysł, który potrafiła zamienić w coś niepowtarzalnego. Polecamy Jej usługi, każdemu kto chce tak jak My mieć niebanalne zdjęcia z Dnia Ślubu jak i z pleneru.

Arleta i Dawid

Uwielbiamy patrzeć na nasze ślubne zdjęcia, wyszły przepięknie. Bardzo dobrze się też bawiliśmy na plenerze jak widać, atmosfera była luźna a Kamila zachowywała się jak nasza dobra znajoma- ciągle żartowaliśmy i śmialiśmy się.

Każdemu polecamy Kamilę na fotografa kto chcę mieć piękne zdjęcia, miłe wspomnienia a przy tym dobrze się bawić. Życzymy Ci Kochana dużo dobrych klientów!

Asia I Wojtek

Zdjęcia śliczne! Jak ja nie lubię siebie na zdjęciach to naprawdę te oglądam z przyjemnością Dziękujemy za miłą współpracę i piękną pamiątkę dla nas na lata. Pozdrawiamy, powodzenia i samych zadowolonych klientów.

Ala i Wojtek

Kamila Grabowska w 100% spełniła nasze oczekiwania związane z realizacją oprawy fotograficznej naszej ceremonii ślubnej oraz zdjęć plenerowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej profesjonalnego podejścia, dobrego przygotowania warsztatu fotograficznego oraz ciekawych i nietuzinkowych pomysłów na uwiecznienie jednego z najważniejszych dni naszego życia. Z pełnym przekonaniem polecamy jej usługi fotograficzne każdemu kto oczekuje od fotografa pełnego profesjonalizmu oraz miłej atmosfery współpracy.

Małgosia i Radek

Kamila jest profesjonalna od początku do końca.
Wykonała nam wspaniały reportaż ślubny, a nasz ślubny album powinien być wzorem dla innych fotografów.
Kamilę Grabowską możemy polecić każdemu, kto chce mieć pięknie uwiecznioną uroczystość i wesele, bez stresu. Jest w pełni profesjonalna i otwarta na nowe pomysły.
Kiedy rzuciliśmy pomysł , jedziemy na plener do Mikołajek, Kamila bez problemu poświęciła nam cały dzień . Na plenerze nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Potrafi wspinać się po wiadukcie, bo tam są piękne stare, zardzewiałe tory. Dzięki temu mamy tam nietypowe fotki.
Wszystkie zdjęcia dostaliśmy na czas, wszystko było tak jak się umawialiśmy, a nawet z małym bonusem. Polecamy i na pewno sami jeszcze nie raz skorzystamy.

Monika i Tomek

Bardzo dziękujemy Ci za przecudowne zdjęcia, które oddają cały charakter i nastrój wesela. Wierz bądź nie, ale oglądając je czuje się klimat naszej imprezy. To nie tylko nasze zdanie! Profesjonalistka to mało powiedziane! A plener???? Nie możemy się napatrzeć na te cudne obrazy na których podobno jesteśmy ??:))
Jeśli ktoś chce mieć piękną pamiątkę ze ślubu i wesela to wybór Kamili jest strzałem w dziesiątkę. Polecamy z całego serca!!! Słowa wydają się być banalne a efekty mówią same za siebie.

Sylwia i Krzysiek

Zadaniem zdjęcia jest zatrzymać moment. Dobry fotograf ślubny potrafi tak zatrzymać moment, że do oglądającego wracają emocje i uczucia. Oglądając zdjęcia ślubne znajomych widziałam sztuczne pozy, powtarzalne tła i scenerie - nie tego oczekiwałam od fotografa. Wtedy spotkałam się ze zdjęciami Kamili. Zachwyciły mnie naturalnością i ciepłem.

Nie zastanawialiśmy się długo - i tak zaczęła się nasza "współpraca" z Kamilą. Sesja ślubna była przyjemnością i dobrą zabawą. Kamila zapewniła świetną, cudowną i wręcz rodzinną atmosferę - zapominaliśmy, że jest przy nas dodatkowa osoba, robiąca zdjęcia

Od urodzin Gosi, Kamila jest częstym gościem w naszym domu. Jej wspaniałe podejście do dzieci sprawia, że zdjęcia jakie robi są wyjątkowe. Ma świetne wyczucie chwili, co przy naszej - nie potrafiącej usiedzieć w miejscu - córce, jest bardzo ważne.

Agnieszka

Bardzo serdecznie polecam Kami. Zdjęcia cudne, atmosfera cudna, zdjęcia w ekspresowym czasie. Polecam po stokroć :)

Edyta

Wspaniała sesja, super współpraca, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, gorąco polecam :-)

Monika

Pełen profesjonalizm. Kami zna się nie wątpliwie na tym co robi i jest mistrzem w swojej dziedzinie. Jej prace bardzo mi się podobają. Atmosfera na sesji bardzo przyjazna i w 100% bezstresowa. Współpraca z tą osóbką to sama przyjemność, gorąco polecam.

Dagmara i Mateusz

Nasz synek pokochał uśmiech Pani Fotograf i od razu znaleźli wspólny język. Efekt mówi sam za siebie. Zdjęcia śliczne i dla rodziców na pewno bardzo wzruszające. Pamiątka na długie lata. Współpraca przebiegła bez problemów i jesteśmy bardzo wdzięczni za piękne zdjęcia. Polecamy!!!

Justyna i Zbyszek

Teraz jak oglądamy album ze zdjęciami ślubnymi widzimy, że bardzo byśmy żałowali rezygnując z fotografa. Bo nikt tak nie potrafi uchwycić momentu jak osoba dla której fotografia to całe życie i to się widzi,i czuje w zdjęciach Kamili. Przy tym wszystkim jest dyskretna i niezauważalna, co daje dodatkowy komfort, że nie trzeba cały czas pozować. A sesja w plenerze mogła dla nas trwać bez końca, nie odczuwało się zmęczenia. Atmosfera była sielankowa, świetnie się przy tym bawiliśmy. Chętnie byśmy to powtórzyli ;) Gorąco polecam.

Beata i Mirek

Z Kamilą mieliśmy przyjemność współpracować podczas sesji narzeczeńskiej, którą wygraliśmy w konkursie zorganizowanym na portalu facebook.pl

Polecamy Kamilę na fotografa każdemu, kto chcę mieć wspaniałą pamiątkę ze wszystkich ważnych wydarzeń w swoim życiu. Zdjęcia są piękne, zabawne, urozmaicone... Najważniejsze chyba jest to, że już po kilku minutach pracy z Kamilą mieliśmy wrażenie, że znamy się od dawna dzięki czemu wszystkie zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Dziękujemy i mamy nadzieję, że mimo odległości jeszcze będziemy mieli okazję współpracować. :)

Gosia i Dominik

Zdjęcia Kamili sprawiają nam zawsze ogromną radość i są niezwykle cenną pamiątką.Wspólnie z naszym synkiem często do nich wracamy.
Polecamy Kamilę wszystkim, którzy chcieliby w uroczy sposób uwiecznić jakże ulotne chwile. Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia!

Agnieszka i Philipee

Bardzo serdecznie polecamy Kamilę wszystkim, którzy chcieliby uwiecznić ulotne chwile. Zdjęcia - cudne, atmosfera – wspaniała. Pełen profesjonalizm. Moj mąż nie lubi się fotografować, a mimo to przetrwał całą sesje i stwierdził, że świetnie się przy tym bawił. Dziękujemy za super zdjęcia, którymi wszyscy się zachwycają i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazje współpracować. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia.

Marcin Smaza

Podczas wykonywania zlecenia klarownie i w stosunkowo prosty sposób przedstawiała swoje pomysły na fotografie. Co więcej brała pod uwagę także moje pomysły, niestety najczęściej chybione więc także brawo za cierpliwość. Co do realizacji także jestem bardzo zadowolony. Fotografie były robione w przerwie pomiędzy jednym a drugim klientem człowiek błądził myślami a ta drobna kobieta potrafiła przywołać do porządku i wywołać na buzi uśmiech do zdjęcia. Efekty widać na zdjęciach. Polecam Kamilę Grabowską i dziękuję za współpracę.

Izabella i Sebastian

Nasz ślub cywilny był dla nas wielkim wydarzeniem, które cudownie uchwyciłaś i wyciągnęłaś to "coś" najlepszego aby nie były to tylko zwykłe fotografie. Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy i na pewno jeszcze będziemy korzystać z Twoich usług fotograficznych. Atmosfera przy zdjęciach była świetna co też jest bardzo ważne, aby osoby na fotografiach wychodziły naturalnie ( w tym wypadku my:)).
Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę :)

Justyna

Świetny fotograf tzn. "fotografka". Kamila jest super!!! Robi przepiękne zdjęcia. Jest osobą z wyczuciem i potrafi uchwycić każdą niezapomnianą chwilę. Jestem baaaardzo zadowolona ze zdjęć wykonanych przez Kamilę.